Dárkové balíčky

V těžkých chvílích by nikdo neměl být sám. To si uvědomujeme asi všichni. Ale když přijde na věc, najednou jsme ochromeni pocitem, že nevíme, co říct nebo udělat, aby to bylo “správně”. A tak raději mlčíme…

Řeknu ti tajemství – není až tak důležité, co a jak uděláme. Jde o to, že tu pro toho druhého jsme. O jeho pocit.

Sama jsem si prošla rolí pečujícího i pozůstalého a moc dobře si pamatuju, jak jsem se tehdy cítila. A jakou moc měly úplně obyčejné drobnosti, které pro mě někdo udělal, když celý svět mlčel.

Ráda teď pomůžu tobě – najít tvůj hlas a ukázat druhým, že ti na nich záleží.

Pro pečující

Samota a pocit vlastní nedůležitosti bývají věrnými společníky většiny pečujících. Ráda ti pomůžu ukázat tvým pečujícím blízkým, že je tu někdo, kdo na ně myslí a nebere jako samozřejmost, že se starají o druhé.

Chceš udělat radost třeba milovnici ptáčků? Poděkovat někomu, že se stará o člověka, kterého máš rád/a? Nebo pečujícímu připomenout, že by neměl zapomínat na sebe?

Pro nemocné

Když do života zasáhne vážná nemoc, je to těžké pro všechny. Často nevíme, jak vyjádřit nemocnému naši podporu a účast. Dárky jsou jednoduchou a milou pozorností, která mu připomene, že není sám. Ráda s tebou vyberu takový, který bude smysluplný a pomůže vám prohloubit váš vztah i v těžkých chvílích.

Chceš potěšit třeba milovnici levandule? Nebo nemocného podpořit v určité fázi léčby? Pomoci ulevit od některých projevů nemoci? Umožnit nemocnému předat nějaký odkaz svým nejbližším?

Kondolenční

Soustrast můžeme pozůstalým vyjádřit různými způsoby. Možná cítíš, že ono tradiční neosobní "upřímnou soustrast" vhozené do schránky není vždy to pravé. Jsou rodiny a přátelé, které chceš podpořit nějak víc. Daruj svou pozornost a rozjasněte trochu nejtěžší chvíle těch, na kom ti záleží… Moc ráda ti s tím pomůžu.

Chceš podpořit pár, který přišel o miminko? Nebo kamarádku, které zemřel milovaný pejsek? Je balíček pro věřící, nebo bys v něm rád/a připomněl/a nějaký charakteristický rys zesnulého?

Z už hotových kondolenčních balíčků, které mají univerzální použití, můžeš vybírat v mém obchůdku. Přijde ti domů už zabalený, stačí pouze vepsat osobní vzkaz do kondolence nebo přáníčka a s láskou balíček předat.

Ráda ti pomůžu sestavit balíček opravdu osobní – na míru. Poskládej si svůj balíček sám/sama podle toho, co chceš sdělit. Od jednoduché milé drobnosti s kondolencí po plnou dárkovou krabici. Ty si vybereš, co všechno v něm bude, já ti ho obratem zabalím a pošlu. Na tobě pak bude už jen ho s láskou předat…

Chceš do hotového balíčku přidat něco dalšího, nebo v něm něco změnit? Máš nějaké speciální přání? Napiš mi na e-mailovou adresu balicky@doposlednichvilespolu.cz a dáme ho spolu dohromady.

S láskou Lenka ♥

10%

sleva jen pro tebe 🎁

Přihlaš se k odběru novinek a získej exkluzivní uvítací slevu v e-shopu. Zároveň se o novinkách a speciálních nabídkách dozvíš hned mezi prvními!

Respektuji tvé soukromí. Přečti si stránku ochrana osobních údajů pro bližší informace.