Kategorie: Nahřívací polštářky

…pro větší pohodlí…

Závěr života může doprovázet nepříjemný pocit chladu až zimnice, nebo naopak horečka, různé typy bolestí, a někdy i úzkost a neklid.

Polštářky s pohankovou výplní jsou v takových chvílích jednoduchými, a přitom velkými pomocníky. Narozdíl od třešňových pecek jsou lehčí, dobře se přizpůsobí tvaru těla, působí mikromasážně, ulevují od revmatických bolestí, bolestí krční páteře, hlavy i břicha. Dobře akumulují a předávají teplo a pomáhají jak nahřáté, tak zchlazené. Ve směsi se sušenými bylinami působí i aromaterapeuticky, uvolní, zklidní, pomáhají usnout. Úlevu přinesou jak nemocnému, tak pečujícímu.

Polštářky s výplní z třešňových pecek jsou zase praktické v tom, že je můžeš vyprat úplně celé. Navíc časem neztrácí svůj objem.

Svůj smysl mají i z estetického hlediska – příjemně zútulní celé lůžko a mohou sloužit i jako oblíbený mazlík.

Nahřívací polštářky jsou i oblíbenými dárky nejen pro staroušky.

Aktuální nabídka

Kategorie produktu

Můj účet

Moje věrnostní body
Chceš-li zobrazit své věrnostní body, přihlas se ke svému zákaznickému účtu

Kdo vyřizuje objednávky?

Miluju, když můžu poslat trochu radosti a útěchy tam, kde se na nějakou dobu zabydlel smutek. Když můžu pomoct najít slova pro těžké rozhovory. Když tu můžu nějak být pro ty, kdo si na své cestě připadají sami a nepochopení. A nebo prostě někomu jen tak udělat radost. ❤

 

V tomto malém virtuálním obchůdku, zaměřeném na laskavý závěr života, péči o své nejbližší i sebe sama, už druhým rokem najdeš pečlivě a s láskou vybrané knihy, aromaterapii, nahřívací polštářky, pomůcky k usnadnění péče a drobné maličkosti, které pohladí bolavou duši.

 

Ráda připravuji i osobité kondolenční balíčky a dárkové balíčky pro vážně nemocné a jejich pečující, kterými můžeš vyjádřit svou podporu v těžkých chvílích.

 

Nově tu přibylo i smuteční zboží a s láskou a citem vybírané urny.

 

Každou objednávku balím s úctou, pokorou a láskou. Tak, aby ta energie na člověka dýchla, jakmile otevře krabici nebo obálku. Možná to není 100% dokonalé, ale je v tom moje srdce.

 

Svým nákupem navíc pomůžeš dobré věci – pravidelně daruji 10% z ceny všech objednávek jednotlivým poskytovatelům domácí hospicové péče. I díky tobě tak bude moci být až do poslední chvíle spolu zase o něco více rodin.

 

Ciť se tu, prosím, jako doma.

 

S láskou Lenka ❤

Potřebuješ poradit?