Kategorie: Drahé kameny

Lidé byli odjakživa očarováni vzácnými kameny, protože jsou přírodním materiálem s krásným tvarem, barvami a leskem.

Vzácné kameny jsou součástí mnohých kultur a rituálů, často považovány za talismany nebo symboly štěstí. Různé kameny mají různé vlastnosti, a po tisíciletí se z nich vyrábějí prsteny, náramky, amulety nebo přívěšky na zachytávání magie. Velmi populární je také teorie, že vzácné kameny v sobě ukrývají vibrační energii. Po umístění těchto kamenů do aury člověka je možné změnit vibraci aury.

Ať už věříš čemukoli, tyto kameny jsou atraktivní, zajímavé a je zábava je studovat a sbírat

Aktuální nabídka

Zobrazuji všechny 2 výsledky

Kategorie produktu
Ráda Tě potkám na Instagramu

Můj účet

Moje věrnostní body
Chceš-li zobrazit své věrnostní body, přihlas se ke svému zákaznickému účtu

Kdo vyřizuje objednávky?

Miluju, když můžu poslat trochu radosti a útěchy tam, kde se na nějakou dobu zabydlel smutek. Když můžu pomoct najít slova pro těžké rozhovory. Když tu můžu nějak být pro ty, kdo si na své cestě připadají sami a nepochopení. A nebo prostě někomu jen tak udělat radost. ❤

 

V tomto malém virtuálním obchůdku, zaměřeném na laskavý závěr života, péči o své nejbližší i sebe sama, už druhým rokem najdeš pečlivě a s láskou vybrané knihy, aromaterapii, nahřívací polštářky, pomůcky k usnadnění péče a drobné maličkosti, které pohladí bolavou duši.

 

Ráda připravuji i osobité kondolenční balíčky a dárkové balíčky pro vážně nemocné a jejich pečující, kterými můžeš vyjádřit svou podporu v těžkých chvílích.

 

Nově tu přibylo i smuteční zboží a s láskou a citem vybírané urny.

 

Každou objednávku balím s úctou, pokorou a láskou. Tak, aby ta energie na člověka dýchla, jakmile otevře krabici nebo obálku. Možná to není 100% dokonalé, ale je v tom moje srdce.

 

Svým nákupem navíc pomůžeš dobré věci – pravidelně daruji 10% z ceny všech objednávek jednotlivým poskytovatelům domácí hospicové péče. I díky tobě tak bude moci být až do poslední chvíle spolu zase o něco více rodin.

 

Ciť se tu, prosím, jako doma.

 

S láskou Lenka ❤

Potřebuješ poradit?