logo obchůdku Do poslední chvíle spolu

Obchůdek


 

Miluju, když můžu poslat trochu radosti a útěchy tam, kde se na nějakou dobu zabydlel smutek. Když můžu pomoct najít slova pro těžké rozhovory. Když tu můžu nějak být pro ty, kdo si na své cestě připadají sami a nepochopení. ❤

V tomto malém virtuálním obchůdku, zaměřeném na laskavý závěr života, péči o své nejbližší i sebe sama, už druhým rokem najdeš pečlivě a s láskou vybrané knihy, aromaterapii, nahřívací polštářky, pomůcky k usnadnění péče a drobné maličkosti, které pohladí bolavou duši. Ráda připravuju i osobité kondolenční balíčky a dárkové balíčky pro vážně nemocné a jejich pečující, kterými jim můžeš vyjádřit svou podporu v těžkých chvílích.

Každou objednávku balím s úctou, pokorou a láskou. Tak, aby ta energie na tebe dýchla, jakmile otevřeš krabici nebo obálku. Možná to není 100% dokonalé, ale je v tom moje srdce.

Svým nákupem navíc pomůžeš dobré věci – pravidelně daruji 10% z ceny všech objednávek jednotlivým poskytovatelům domácí hospicové péče. Díky tobě tak bude moci být až do poslední chvíle spolu zase o něco více rodin.

Ciť se tu, prosím, jako doma.

S láskou Lenka ❤

Jak balíčky vypadají?

10%

sleva jen pro tebe 🎁

Přihlaš se k odběru novinek a získej exkluzivní uvítací slevu v e-shopu. Zároveň se o novinkách a speciálních nabídkách dozvíš hned mezi prvními!

Respektuji tvé soukromí. Přečti si stránku ochrana osobních údajů pro bližší informace.