Kdo ti pomůže dopečovat doma

přehled poskytovatelů domácí hospicové péče

Vítej.

Nejspíš právě stojíš na nelehké a bolestné křižovatce tvého života. Najednou do něj vstoupila těžká nemoc blízkého člověka, nebo se nepříjemně hlásí stáří a tobě i celé rodině se obrátil svět vzhůru nohama. Možnosti léčby jste již vyčerpali, byla vám doporučena paliativní léčba a přišla chvíle rozhodnout, jak a kde nemocný stráví svůj zbývající čas.

Možná si tvůj blízký přeje dožít doma, tam, kde se cítí bezpečně. Mít svůj režim, na který je zvyklý. Být mezi zdmi a věcmi, které tak důvěrně zná, pít ze svého hrnečku, jíst ze svého talíře, dívat se z okna, z kterého se dívával dlouhé roky. Zajet prsty do kožíšku svého čtyřnohého přítele. Dokončit a uzavřít věci, které tu má rozdělané. Moci se kdykoliv vidět se svou rodinou a přáteli, vzít si malá vnoučata k sobě do postele. Dožít důstojně a respektován.

Rádi byste mu to dopřáli, ale nemáte nejmenší ponětí o tom, jestli je něco takového vůbec možné. Máš obavy, že by doma neměl takovou péči, jako v nemocnici. Nevíš, jak se o takového člověka starat. Nemáš žádné pomůcky, které by mu poskytly dostatečný komfort. Nevíš, jestli se to doma vůbec zvládnout dá, ani kam se obrátit pro radu a pomoc.

Řešením pro všechny zúčastněné může být právě domácí hospicová péče.

S láskou Lenka ♥

Co potřebuješ vědět

SEZNAM DOMÁCÍCH HOSPICŮ

podle jednotlivých krajů

10%

sleva jen pro tebe 🎁

Přihlaš se k odběru novinek a získej exkluzivní uvítací slevu v e-shopu. Zároveň se o novinkách a speciálních nabídkách dozvíš hned mezi prvními!

Respektuji tvé soukromí. Přečti si stránku ochrana osobních údajů pro bližší informace.